"Jak Wyszukać Dobre Akcje Pod Inwestycje, Zacząć Zarabiać Od Samego Momentu Ich Kupna, 

"Wyciągnąć" Od 70% Do 110% Wielkości Trendu I Nie Brać Udziału W Korektach, Które Uszczuplają Zyski?"

Jeśli Metody Inwestycyjne, Które Stosowałeś Do Tej Pory Nie Przybliżyły Cię Do Uzyskania Niezależności Finansowej A Potrafisz Ocenić Na Wykresie, Czy Dwa Punkty Oddalone Od Siebie W Czasie Są Na Takim Samym Poziomie Czy Też Nie Są, To Poniższa Informacja Może Się Okazać Dla Ciebie Najlepszą Wiadomością Na Jaką W Życiu Trafiłeś.

Witaj, z tej strony Dariusz Bartłomiejczak. Od 23 lat jestem związany z rynkami finansowymi i przez ten czas przetestowałem wiele sposobów inwestycyjnych. To oznacza dla Ciebie, że dzisiaj wiem co działa a co nie działa na rynku i w jaki sposób każdy może osiągać systematyczne  zyski z inwestycji giełdowych w akcje (również w waluty czy indeksy).


Czy któryś z tych problemów nie wydaje Ci się znajomy?

 • Kupować czy sprzedawać? W którą stronę podąży teraz rynek? 

 • Czy to korekta czy może jednak zmiana trendu?

 • Czy to jest już włąściwy sygnał do zajęcia pozycji?

 • Czy już kasować zysk czy jeszcze można zarobić więcej?

 • Dlaczego tak często rynek wycina mnie na SL?

 • Dlaczego z tak dużego ruchu na "x" złotych wyciągnąłem tylko tak niewielką część?

 • Jak grać aby znacząco zwiększyć swój kapitał?

Co czeka Cię gdy nie masz odpowiedzi, dobrych odpowiedzi na te pytania?

Zła odpowiedź nawet na pojedyńcze z powyższych pytań doprowadza nas do utraty pieniędzy a przecież inwestujemy po to aby zarabiać.
Błędne odpowiedzi dają złe działania a te doprowadzają do depresjii i problemów finansowych.
Coś co ma dać nam wolność finansową doprowadza nas w rzeczywistości do bankructwa, które odbija się nie tylko na nas samych ale i na naszych najbliższych.

Oto co dla Ciebie przygotowałem.

Aby zarabiać na akcjach trzeba umieć wykorzystać trend wzrostowy, kiedy taki na nich nastapi bądź trwa. Innymi słowy należy mieć strategię dzięki której w łątwy spoób rozszyfrujemy fazę rynku i wykorzytamy to na maksa.  Ludzie, mają taka przypadłość, że szukając czegoś czego nie ma (Graal) utrudniają sobie strategie inwestycyjne.

Jednak na całe szczęście jest sposób, który działa na każdym płynnym rynku: akcji, indeksów, walut czy też towarów. Działa w każym interwale czasowym i co ważniejsze wykorzytsuje dosłownie tylka kilka układów powtarzających się od dziesięcioleci a nawet i dłużej.

Właśnie dzisiaj chciałem Ci zaproponować udział w pełnym, profesjonalnym szkoleniu podczas którego nauczę Cię tej metody i odmienię Twoje życie -  II edycja.

Co to dla Ciebie oznacza?

Dzięki tej strategii bedziesz mógł osiągać zyski bez względu na to czy inwestujesz w akcje , kontrakty na indeksy czy też szukasz okazji na rynku walutowym. Choć skupimy się na rynku akcji bo głównie do takich inwetorów kieruje moją propozycję. 

Dzieki tej metodzie możesz zwielokrotniać swój kapitał czy też prowadzić bogate życie bez względu na to, jakim czasem dysponujesz, Twoje inwestycje mogą odbywać się przy użyciu danych dziennych, tygodniowych czy też godzinowych a nawet minutowych. Nie ma zatem znaczenia czy pracujesz gdziesz na etacie czy zajmujesz się tylko inwestowaniem.

 Zobacz co konkretnie chcę Ci zaproponować.

 Wyobraź sobie teraz jak siadasz do swojego komputera i otwierasz platformę z wykresami.

Spoglądasz na wykres i w jednej minucie wiesz, czy dany walor jest w trendzie wzrostowym czy może włąśnie ropoczyna taki trend. To sprawia, że potrzebujesz niewiele czasu aby znaleźć dobre okazje wśród dziesiątek czy setek akcji.

Po kolejnych kilku sekundach wiesz czy zbliża się odpowiednia pora na inwestycje czy jeszcze musisz zaczekać zanim dokonasz transakcji. 

Kiedy nadchodzi odpowiedni moment na dokonanie transakcji bez problemu dostrzegasz sygnał do zajęcia pozycji, który pozwoli Ci równocześnie ustawić dobrego a zarazem dość bliskiego SL. 

W jednej chwili od zajęcia pozycji wiesz już dokąd ona powinna dojść i gdzie Ty będziesz chciał ją dokładniej kontrolować aby uniknąć zmiany trendu czy wejścia w wiekszą korektę aby nie oddać uzyskanego zysku. 

Sprzedałeś akcje i skasowałeś całkiem pokaźny zysk? Wiesz jednak, że ponownie będziesz podejmował kolejną transakcję w konkretnym miejscu bo system dokładnie pokazuje że znajdujesz się w dłuższym trendzie i to nie koniec zarabiania na nim. 

Jednak Ty lubisz mieć dobre samopoczucie i nie będziesz nipotrzebnie stresował się zajętą pozycją kiedy rynek wchodzi w korektę. Czekasz spokojnie na koniec tej korekty i dokonujesz kolejnej udanej transakcji. 

Cieszysz się z tego bardzo bo z całego trendu, bez stresu i nerwów, wziąłeś dla siebie znacznie większą część. Zrobiłeś to nie używając żadnych skomplikowanych narzędzi czy jakichkolwiek wskaźników, które zawsze są opóźnione.

Jak się teraz czujesz? Podoba Ci się to? A właśnie tak wygląda inwestowanie na podstawie metody, którą chcę Cię nauczyć.


W Jaki Sposób Będzie Odbywać Się To Szkolenie.

 • Począwszy od poniedziałku 28.05.2018 będziemy spotykać się raz w tygodniu na 4 webinarach. Każde spotkanie będzie nagrywane a to oznacza dla Ciebie, ze nawet jeśli termin Webinaru nie będzie Ci pasował to nic nie stracisz i wszystko będziesz miał na swoim komputerze.
 • Podczas pierwszego webinaru nauczę Cię najskuteczniejszego sposobu na określenie tego czy kierunek trendu na akcjach jest wzrostowy i czy trwa w danej chwili czy może jest w nim korekta. Dzięki temu sposobowi będziesz wiedział czy w Twoim interwale czasowym jest czas na inwestowanie czy należy zaczekać z podjęciem decyzji o kupnie. (nagranie otrzymasz zaraz na drugi dzień). 
 • Na drugim Naszym spotkaniu zajmiemy się fazami rynku akcji a wszystko po to aby w ciągu kilkudziesięciu sekund ocenić co czeka dana spółkę w przyszłości tej bliższej i dalszej. Innymi słowy zajmiemy się tym co możemy dostrzec na każdym wykresie, a co dzieje się  dzięki działaniu największych inwestorów instytucjonalnych i co każdy inwestor musi poznać aby móc wykorzystać duże trendy. Fazy akumulacji i dystrybucji które ropoczynają i konczą duże i mniejsze trendy są elementem całej strategii. Nauczę Cię na tym webinarze wszystkich form tych faz rynku tak abyś nie przegapił pojawiających się okazji inwestycyjnych dających zyski na poziomie 50, 100 a nawet i dużo więcej %.
 • Podczas 3 webinaru nauczę Cię jak określać odpowiednie miejsca, w których powinieneś oczekiwać na pojawienie się sygnału do zajęcia pozycji. To oznacza, że po tym webinarze już nigdy nie będziesz miał problemu z określeniem przed czasem miejsca zawierania swoich transakcji. Pokażę Ci na wielu przykłądach schematy w jakich zawsze porusza się cena w trendzie przez co juz nigdy nie będziesz miał problemu z oceną czy trend trwa dalej czy właśnie ulega zmianie. Podczas tego webinaru nauczę Cie również wyznaczać miejsca a właściwie poziomów na których można spodziewać się konca trendu lub przejścia w fazę korekty a wszystko po to abyś nie musiał juz oddawać znacznej częsci z wypracowanego zysku i w odpowiednim momencie mógł ponownie wrócić na rynek i zarabiać jeszcze więcej.
 • Nasze 4 spotkanie bedzie przedewszystkim skierowane na to abyś poznał cały proces decyzyjny "od otwarcia komputera do zamknięcia pozycji" co spowoduje, ze nie będziesz miał juz nigdy problemu z podjeciem decyzji kiedy co i jak. Podczas tego spotkania odkryję przed Tobą jak zastosować analizę wielowymiarową aby kupno akcji i zaksięgowanie zysku były precyzyjne jak nigdy dotąd. Na tym webinarze zdradzę Ci również wszelkie tajniki skutecznego zarządzania kapitałem i pozycją.
 •  Po każdym Webinarze otrzymasz zadanie domowe, którego celem będzie sprawdzenie w jakim stopniu przyswoiłeś wiedzę a to oznacza, że na bieżąco będziesz mógł skorygować swoje ewentualne błędy i do kolejnej części szkolenia będziesz przystępował bez jakichkolwiek niedociągnięć.
 •  Wszystkie części szkolenia będą w głównej mierze oparte na konkretnych przykładach historycznych i bieżących a to oznacza, że bezpośrednio po każdym Webinarze będziesz mógł samodzielnie odkrywać przerobione zagadnienia na dowolnie wybranych wykresach instrumentów, które Cię interesują.
 • Oczywiście są również BONUSY ale o tym za chwilę ....

Kiedy Już Zamówisz Szkolenie Strategia Cenowa .....

Poznasz wtedy dokładnie:

 

 •  Jak w kilkanaście sekund ocenić jaki trend panuje na wybranym przez Ciebie instrumencie i jak w kilka chwil ocenić czy dane akcje powinny znajdować się w kręgu Twoich zainteresowań.
 •  Jak porusza się cena w trendzie i jakie schematy powtarzają się zawsze, na każdym interwale czasowym  i na każdym płynnym instrumencie, co z doskonałą precyzją pozwoli Ci stwierdzić czy inwestycja powinna trwać dalej czy trzeba ją zakonczyć.
 •  Gdzie i dlaczego masz „czekać” na zajęcie pozycji,
 •  Po jakich sygnałach masz zajmować pozycje,
 •  Jak prowadzić swoją inwestycję i kiedy ja zamknąć,
 •  Jak zarządzać kapitałem w inwestycjach zgodnych z Strategią Cenową,
 •  Co zrobić po każdej transakcji aby z czasem osiągać jeszcze większe stopy zwrotu,
 •  Jak dopasować Strategię w zależności od tego czy jesteś daytraderem, swingtraderem czy inwestorem średnioterminowym albo długoterminowym,


Zastanawiasz się teraz czy aby na pewno to szkolenie jest dla mnie? Czy moja wiedza jest wystarczająca aby w pełni skorzystać  z tego szkolenia?

 Każdy kto wie jak wygląda wykres świecowy, zna podstawowe pojęcia jak opór czy wsparcie, rozróżnia świece wzrostowe od spadkowych będzie mógł skorzystać z tej Strategii.

Oczywiście każdy ma inne doświadczenie, umiejętności itp. i dlatego przygotowałem do wyboru dwa rodzaje pakietów tego szkolenia wraz z bonusami:


 • Pakiet Silver – który kieruję do osób które uważają, że brakuje im tylko dobrego systemu z jasno określonymi sygnałami wejścia , wyjścia albo tych, które mnie jeszcze dobrze nie znają.
 • Pakiet Gold – to pakiet przeznaczony dla osób, które z niezadowalającym skutkiem inwestują juz jakiś okres czasu, wiedzą że potrzebują mocniejszego wsparcia.


PAKIET SILVER

 • Szkolenie „Strategia Cenowa”  w skład którego wchodzi  : 4 Webinary po ok. 90 min., nagrania z Webinarów, sprawdzenie pracy domowej i konsultacja mailowa przy każdym zadaniu - 400 zł
 • Bonus 1 – 2H konsultacji przez Skype’a  o wartości 300 zł
 • Bonus 2 – Ok. 60-cio minutowe nagranie video z technik wyznaczania stref wsparcia i oporu 50 zł

RAZEM 750 zł

PAKIET GOLD

 • Szkolenie „Strategia Cenowa”  w skład którego wchodzi  : 4 Webinary po 90 min., nagrania z Webinarów, sprawdzenie pracy domowej i konsultacja mailowa przy każdym zadaniu - 400 zł
 • Bonus 1 – 4h konsultacji przez Skype’a wartość 600 zł
 • Bonus 2 - ok. 60-cio minutowe nagranie video z technik wyznaczania stref wsparcia i oporu 50 zł
 • Bonus 3 - ok. 90 min nagrania video - pełne szkolenie z geometrii rynku 50 zł
 • Bonus 4 - po skończeniu szkolenia przez 1 miesiąc będę Twoim opiekunem i będziemy rozpatrywali wszystkie Twoje transakcje oraz analizowali potencjalne okazje na „żywych wykresach” – wartość  300 zł

RAZEM 1400 zł

Każdy pakiet objety jest 100% Gwarancją Satysfakcji o której poniżej.

Gwarancja satysfakcji.

 Posłuchaj w tekście mogę napisać wszystko. Chcę jednak abyś był pewny, że to co Ci oferuje i to w jaki sposób oferuję spełnia pełne wymogi profesjonalizmu i w żaden sposób Cię nie zawiedzie. Dlatego każdy rodzaj pakietu posiada 14 dniową gwarancję satysfakcji. To oznacza, że tak naprawdę nie ryzykujesz ani złotówki bo jeśli tylko stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie bez względu na przyczynę to napiszesz do mnie maila a ja natychmiast zwrócę Ci całą kwotę inwestycji w szkolenie.


Inwestor musi byc cierpliwy ale musi byc również zdecydowany. Decyzje muszą być podejmowane stanowczo i szybko jak tylko spełnione zostają warunki strategii. Tu nie ma miejsca na zastanawianie się.

Dlatego też osoby które chcarakteryzują się takimi cechami muszą być docenione. Co to oznacza? Jesli zdecydujesz się na zainwestowanie w ten projekt szkoleniowy do piątku  18.05.2018 to uzyskasz do niego dostęp za inwestycję z 50% i 60% bonifikatą. Od tego dnia codziennie cena będzie rosła odpowiednio 50 zł dziennie na pakiet Silver i 100 zł dziennie na pakiet Gold. A zatem do piatku 18.05.2018 Twoja inwestycja wyniesie tylko:


PAKIET SILVER

 • szkolenie ( 4 webinary)
 • bonus (2h konsultacji)
 • bonus - video strefy wsparcia i oporu
 • Gwarancja Satysfakcji 100%

TYLKO 397 ZŁ

Wpłata na konto:

Dariusz Bartłomiejczak

51 1050 1445 1000 0091 5103 8685

W tytule przelewu koniecznie wpisz swoje imię i adres mailowy.


PAKIET GOLD

 • szkolenie (4 webinary)
 • bonus 4h konsultacji, 
 • bonus - video strefy wsparcia i oporu
 • bonus - video geometria rynku
 • opieka coachingowa 1-m-c
 • Gwarancja Satysfakcji 100%

TYLKO 547 ZŁ

Wpłata na konto:

Dariusz Bartłomiejczak

51 1050 1445 1000 0091 5103 8685

W tytule przelewu koniecznie wpisz swoje imię i adres mailowy.


Niestety jest  jedna zła wiadomość dotycząca pakietów .  Ich liczba, z racji potrzeby ogromnego zaangażowania czasowego z mojej strony jest ograniczona do:

 • Pakiet Silver - 10 szt. zostało 2
 • Pakiet Gold - 5 szt. zostało 1

Zatem brak zdecydowania i odkładanie decyzji może spowodować, że skonczą się miejsca i szkolenie zostanie zdjęte nawet przed piątkiem 18.05.2018

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany czy to jest dobra inwestycja to spójrz na to co napisały mi w mailu osoby które uczestniczyły w pierwszej edycji szkolenia z tej strategii.

Darku, Twoja wiedza ze szkolenia naprawdę działa. Dzisiaj sie o tym przekonałam na własnej skórze. W piatek na AUD/USD na H1 była istna okazja do zajęcia pozycji, Twoją metodą i weszłam. Potem spokojnie czekałam co rynek zrobi. Dopiero dziś na ważnym oporze zaczęła się zmieniać sytuacja i oczywiście zamknęłam pozycję na tym oporze. Ale pierwszy raz udało mi się pociągnąc cały ruch, ze spokojem, bez paniki, i okazuje się że można. Wiadomo że popełnię jeszcze mnóstwo błędów, ale to co zrobiłam w piatek do dzisiaj utwierdziło mnie w przekonaniu, że Twoja metoda naprawdę działa. NAPRAWDĘ!!! Dzięki :)

--
Pozdrawiam

Barbara Dudzicz

Do tej pory otworzyłem 5 transakcji, 3 już zamknięte i wszystkie na plus (jedna z naprawdę fajnym zyskiem bo prawie 400 pipsów, a samą tranzakcie miałem otwartą prawie przez 2 tygodnie), 2 transakcje mam nadal otwarte (jedna już zabezpieczona SL na małym plusie). Inwestuję na koncie rzeczywistym, a że dopiero się uczę to wpłaciłem na konto na razie tylko 2000 zł i gram minilotami (0,1 lota),

Dzieki, pozdrawiam
Rafał Szypulski

Panie Dariuszu mam do Pana "wielki żal". Dlaczego dopiero po tylu latach prowadzenia bloga i robienia szkoleń, nauczył Pan mnie tej Strategii Cenowej. Mam 62 lata i juz nie wszystko przychodzi mi z łatwością ale to co Pan dla Nas zrobił to "ósmy cud". Będę wdzięczny Panu do konca życia. Zrobiłem 8 transakcji w 3 tygodnie i z tego na 5 zarobiłem 260 pips a na pozostałych 3 wyszedłem na zero. Takiej serii dobrych transakcji nie miałem nigdy w życiu. Z tym żalem do Pana to oczywiście żart.

Pozdrawiam serdecznie

Leon Miksztal 

Darek zainwestowałem juz w Twoje szkolenia kilka złotych ale to ostatnie okazało się tym trafionym w 10. Nic dodać nic ująć chociaż niewątpliwie bardzo ważnym dla mnie było to, że mogłem z Tobą konsultować transakcje w początkowym okresie. Dzieki serdeczne. (szkoda tylko że stracisz już we mnie klienta na strategie :) )

Pozdro
Andrzej Małachowski.

Panie Dariuszu ta strategia działa jak żadna inna. Po naszych treningach szybko znalazłam okazje na naszej giełdzie, pisałam już Panu o tym, a teraz mogę się pochwalić, że na trzy inwestycje 2 były bardzo dobre a jedna dobra. Najważniejsze że trzy transakcje pod rząd były zyskowne. To mi się nigdy nie zdarzyło. Naprawdę jest Pan świetnym trenerem od inwestycji.

Z poważaniem
Mariola Łokieć

Darek faktem jest, że dopiero po naszych konsultacjach ogarnąłem w całości strategię ale powiem szczerze, że niespodziewałem się, iż takie proste rozwiązania moga byc tak skuteczne. Swoją drogą to faktycznie musiałeś poświęcić wiele czasu aby wpaść na te schematy.

Do usłyszenia

Piotr Malarczyk

Zatem teraz już wszystko w Twoich rękach.

PS Pamiętaj o krótkim czasie dostępu do szkolenia z 50% i 60% upustem i ograniczonej ilości Pakietów . 

PPS Do wszystkich pakietów 14 dni 100% Gwarancji Satysfakcji - nie ryzykujesz ani złotówki.

PAKIET SILVER

 • szkolenie ( 4 webinary)
 • bonus (2h konsultacji)
 • bonus - video strefy wsparcia i oporu
 • Gwarancja Satysfakcji 100%

TYLKO 397 ZŁ

Wpłata na konto:

Dariusz Bartłomiejczak

51 1050 1445 1000 0091 5103 8685

W tytule przelewu koniecznie wpisz swoje imię i adres mailowy.


PAKIET GOLD

 • szkolenie (4 webinary)
 • bonus 4h konsultacji, 
 • bonus - video strefy wsparcia i oporu
 • bonus - video geometria rynku
 • opieka coachingowa 1-m-c
 • Gwarancja Satysfakcji 100%

TYLKO 547 ZŁ

Wpłata na konto:

Dariusz Bartłomiejczak

51 1050 1445 1000 0091 5103 8685

W tytule przelewu koniecznie wpisz swoje imię i adres mailowy.Do usłyszenia na szkoleniu.

Copyright © 2014. Your Company Name | DisclaimerPrivacy Policy | Tos

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.